Strona główna > Tarot, Tarotowe wiki > Mój Tarot – publikacja

Mój Tarot – publikacja

31/08/2012

Od początku tworzenia systemu WIKI jednym z moich zamierzeń było publiczne i nieodpłatne udostępnienie innym użytkownikom internetu, oraz fanom kart Tarota, wyników moich działań. W dniu dzisiejszym postanowiłem wprowadzić ten projekt w życie dwojako:

 • otworzyć system WIKI dla wszystkich odwiedzających (dotychczas dostęp do niego był ograniczony);
 • udostępnić opracowanie metody nauki kart, wraz z przykładem użycia, w postaci pojedynczego pliku możliwego do pobrania i wykorzystania bez dostępu do internetu.

To ostatnie czynię z przyjemnością. Plik opracowania (~3,8Mb, format PDF) możecie pobrać :


Z treścią opracowania można zapoznać się także za pomocą systemu Scribd:

Edycja — 19.11.2012

Dzięki wsparciu ze strony osób prowadzących serwis zasadyzywienia.pl udostępniam wersje na urządzenia przenośne w formatach:


Przekaż darowiznę

Środki finansowe przekazane za pośrednictwem systemu PayPal (w formie darowizny) zostaną przeznaczone na prowadzenie dalszej działalności naukowej, oświatowej i wychowawczej w zakresie kartomancji i technik mantycznych.

Przekazanie darowizny nie jest tożsame z nabyciem praw do komercyjnego wykorzystania zawartych w opracowaniu tekstów

 1. 31/08/2012 o 15:21

  Gratuluję publikacji! Pozycja bardzo ciekawa i zdecydowanie nie należy do grupy „przekartkować i odstawić”. Na pewno dla wielu będzie pomocą przy medytacjach z kartami i w głębszym, dojrzalszym zrozumieniu ich znaczeń!

 2. Artur
  01/09/2012 o 09:25

  Zasadniczo stanowi ona tylko powtórzenie z materiału zawartego na WIKI, niemniej pojedynczy plik, obejmujący zbiorczo znaczną jego część, udostępniony ‚w świat’ zdaje się mieć większą siłę rażenia niż serwis WWW :)

 1. No trackbacks yet.
Możliwość komentowania jest wyłączona.
%d blogerów lubi to: