Strona główna > Informacje > Forum bbpress.org.pl

Forum bbpress.org.pl

24/08/2009

W ciągu ostatniego miesiąca poświęciłem sporo czasu skryptowi bliźniaczemu WordPress’a – bbPress’owi. Z uwagi na to, iż odkryłem brak polskojęzycznego forum poświęconego zagadnieniu (co nie oznacza, iż nie znalazłem pojedynczych stron poświęconych skryptowi) stwierdziłem ‚raz kozie śmierć’ a następnie zakupiłem stosowną domenę, zainstalowałem bbPress’a, poprawiłem temat graficzny i … projekt ruszył.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam:

zrzut_ekranu

Niebawem przygotuję i udostępnię na blogu kilka artykułów poświęconych forum: instalacji, obsługi, innych istotnych z mojego punktu widzenia zagadnień.

 1. 05/08/2010 o 19:24

  Projekt wstrzymałem. Zdecydowały następujące powody:

  1. Z forum korzystałem zasadniczo a wyłącznie ja sam.
  2. Większość pytań o bbpress’a pojawia się na forach poświęconych WordPress’owi.
  3. I tak większość użytkowników woli się męczyć z integrowaniem w WP innych systemów typu forum ;)

 2. grzegorz
  19/01/2011 o 00:19

  to gdzie mogę szukać aktualnych informacji o BBPress ??
  chciałbym właśnie zintegrować sobie wordpressa z tym systemem i gdzie najlepiej szukać saportu? fajnych wtyczek, konfiguracji itd ?

 3. 29/01/2013 o 22:26

  Witam, czekam na ten poradnik bo nie omeg się uporać z ta nową wersja instaluje forum http://www.nazwadomeny.pl/forums/forum/dopieronazwawłasciwa wiecie może jak zainstalować ten skrypt żeby pokazywał się od razu pod ttp://www.nazwadomeny.pl ?

  • 12/02/2013 o 10:32

   Obecnie bbPress jest wyłącznie wtyczką WP. Do wersji 1.3 występował jako samodzielny skrypt, integrujący się z WP ale mimo wszystko samodzielny.

 1. No trackbacks yet.
Możliwość komentowania jest wyłączona.
%d blogerów lubi to: