Strona główna > Żarty > Ogłoszenie

Ogłoszenie

27/09/2006

Wyborca dysponujący pełnią praw obywatelskich, niekarany, za odpowiednie, wcześniej ustalone korzyści majątkowe i kadrowe, podpisze listy wyborcze, udzieli poparcia w wyborach samorządowych i parlamentarnych, oraz organizowanych referendach. Możliwe jednorazowe i długoterminowe udzielenie poparcia określonej linii politycznej. Możliwe zorganizowanie większej grupy wyborców. Propozycje korupcyjne mile widziane.

* Powyższe ogłoszenie ma charakter prowokacji politycznej. Jego celem jest powstrzymanie procesu naprawy państwa.
** Tekst powstał na zlecenie służb specjalnych sterowanych przez siły centrolewicowe.

Kategorie:Żarty
 1. mwd
  27/09/2006 o 08:30

  Nie, nie, musisz być „poprawny” politycznie. Tak nie „wolno”. Nie mówi się: „propozycja korupcyjna”, tylko: „normalne ustalenia przed wyborami”. Wiesz, masz przecież to „konstytucyjne” prawo wymagać coś od tych, których wybrałeś. A że tochę chronologia wydarzeń się pomiesza (najpierw wymagania, potem głosowanie)…

  Ach, semantyka… To ich w końcu zgubi…

 2. ati
  27/09/2006 o 08:48

  Ależ ja chcę być poprawny politycznie (małe zboczenie o wdzięcznej nazwie: imperatyw moralny). Chcę móc o sobie powiedzieć, że stoję na straży demokracji u boku Andrzeja L. i Renaty B.

 3. 27/09/2006 o 12:21

  Ach, swietne, doskonale! Oczywiscie zrobiles przy okazji comeout ze jestes gejem, Zydem i Masonem.

  :)

 4. marecki
  27/09/2006 o 12:57

  Nic ich nie zgubi. Mają poparcie ludzi, którzy nie rozumieja słów semantyka czy imperatyw a już moralny to w ogóle. Okazało się k…, że taką mamy większość :-(

 5. ati
  27/09/2006 o 13:25

  Przynałem się do tylu rzeczy naraz, iż sam poczułem się zaskoczony gdy uświadomiłem sobie ogrom popełnionego błędu :) Ze skruchą wyznaję, iż dałem się omamić sile nie tyle argumentów co propagandzie ludzi zdegenerowanych i wrogich naszej kochanej ojczyźnie oraz jej prawym i sprawiedliwym władcom.

 6. udeis
  27/09/2006 o 16:55

  obawiam się, że „moralny” to oni rozumieją. Z tym tylko, ze odmiennie od nas.. zreszta sama właśnie popadam w zaleznosć od nomenklaturki.. MY , ONI.. ech..

 1. No trackbacks yet.
Możliwość komentowania jest wyłączona.
%d blogerów lubi to: