Strona główna > Ciekawostki > Skutki romansu

Skutki romansu

11/04/2006

Z dzisiejszej ‚prasówki’:

Zazdrość o męża prawdopodobnie była powodem porwania 19-latki przez dwie starsze koleżanki. 25 i 35- latka uprowadziły dziewczynę z dyskoteki. Wywiozły do lasu, gdzie pobiły ją, obcięły jej włosy i przykuły kajdankami do drzewa.

[…] Jak wynika z ustaleń, powodem porwania był romans, jaki 19-latka miała z mężem 35-letniej wrocławianki. 10 lat młodsza koleżanka pomagała w zemście.

[…] Poszkodowana kobieta cały czas jest pod opieką policyjnego psychologa. Jest roztrzęsiona, nie może dojść do siebie […].

Powyższy tekst opublikowany na stronach portalu gazeta.pl najpierw mnie rozbawił, następnie przeraził, na końcu zaś wzbudził pewną refleksję.

Rozbawiła mnie możliwość uprowadzenia, wywiezienia do lasu łącznie z przykuciem kajdankami do drzewa wszystkich romansujących, bądź tylko podejrzewanych o romans, w naszym tylko kraju. Doprawdy nie wiem czy dysponujemy wystarczającą ilością drzew oraz kajdanek ;)

Przeraziłem się zazdrości, owego niszczącego ludzkie życie demona, który w każdej sytuacji podpowiada stosowanie rozwiązań najbardziej drastycznych, najmniej dojrzałych, kierowanych prymitywnymi instynktami.

Refleksję wzbudził zaś fakt aktu agresji obróconego przeciwko rywalce (artykuł nie wyjaśnił czy rywalce domniemanej czy też faktycznej) o względy wybranka, a nie przeciwko niemu samemu.

Kategorie:Ciekawostki
%d blogerów lubi to: